Carian Buku


Isnin - Jumaat:

8.00 pagi - 5.00 petang

Sabtu, Ahad dan Cuti Umum

Tutup


KEMASKINI
23 Jun 2020
Hubungi Kami
Cawangan Sumber Maklumat dan Rekod
Bahagian Khidmat Pengurusan
Kementerian Kesihatan Malaysia
Aras 4, Blok E7, Kompleks E, Presint 1
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62506 Putrajaya


No. Tel. : 03-8883 3487 (Kaunter)
No. Faks :03-8888 007
Email :library_hqkkm@moh.gov.my
Direktori Kakitangan
Encik Mohd Azmi bin Aziz
Ketua Pustakawan, Gred S54
No. Tel. 03-8883 3483
E-mel: azmi_aziz@moh.gov.my
Puan Zahidah binti Zainal
Pembantu Setiausaha Pejabat, Gred N19
No. Tel. 03-8883 2556
E-mel: zahidah.zainal@moh.gov.my
Encik Mohd Nasrulhaq bin Mohd Diah
Pustakawan Kanan S44
No. Tel. 03-8883 3480
E-mel: m.nasrulhaq@moh.gov.my
Puan Manirah binti Mansor
Pustakawan Kanan S44
No. Tel. 03-8883 3476
E-mel : manirah.mansor@moh.gov.my
Puan Nor Asykin binti Mohd Sidek
Pustakawan S41/S44
No. Tel. 03-8883 2572
E-mel : asykin.sidek@moh.gov.m
Puan Ismawati binti Ismail
Penolong Pegawai Perpustakaan Gred S32
No. Tel. 03-8883 3477
E-mel: ismawati@moh.gov.my
Cik Ellvinah Taguah
Pembantu Perpustakaan Gred S19
No. Tel. 03-8883 2363
E-mel: ellvinah@moh.gov.my
Encik Suhaizi bin Dollah
Pembantu Perpustakaan Gred S19
No. Tel. 03-8883 3477
E-mel s uhaizi.dolah@moh.gov.my
Encik Mohd. Khairul bin Ishak
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
No. Tel. 03-88833474
E-mel: md_khairul@moh.gov.my
Encik Mohd Rashid bin Mohd Nasir
Juruteknik Komputer, Gred FT17
Tel no. 03 - 8883 2363
E-mel: rashid.nasir@moh.gov.my
Encik Khairul Anwar bin Nordin
Pembantu Operasi, Gred N11
No. Tel. 03-8883 3477
E-mel: khairulanwar@moh.gov.my